Trendy svatební doplňky, které musíte mít!

Svatební doplňky jsou pro nevěstu naprostou nezbytností. Jak vybrat doplňky pro ozvláštnění outfitu a doplňky, které budou praktické?

Svatební doplňky podtrhnou celý outfit!

Čím jiným podtrhnout půvab a šarm nevěsty a čím vyzdvihnout šaty? Přece svatebními doplňky! Vyberte si takové, které budou ve váš svatební den hrát prim pro váš vzhled a zároveň budou praktické. Některé svatební doplňky mají svou tradici, jiné zase budou nezbytností pro řešení krizových situací.

Boty pro nevěstu

Boty jsou prvním doplňkem, který se řeší spolu s výběrem svatebních šatů. Délka podpatku pomůže nevěstě při zvolení správné délky šatů, ovšem pozor na vysoké podpatky, ze kterých, zvláště když je nevěsta nenosí příliš často, mohou bolet nohy. Boty mohou být i na nízkém podpatku, v kurzu jsou dokonce svatební tenisky. Jde o věc vkusu, skloubit se dají kterékoli boty se zbytkem outfitu nevěsty.

Podvazek

Modrý, půjčený, nový nebo starý? Přesně takový může být podvazek, kterým se dá poměrně snadno skloubit dvě tradice v jednu. Svatební podvazek je tradicí, která je pro muže velmi sexy! Většinou se na svatbě draží, poté, co jej ženich musí se zavázanýma očima a bez rukou, sundat z nohy nevěsty.

Spodní prádlo

Svatební spodní prádlo je další třešničkou. Nesmí nikde vykukovat, tlačit, zařezávat se. Správně zvolené prádlo pomůže zakrýt nedokonalosti nebo naopak vyzdvihnout přednosti. Nezapomeňte na kvalitní prodyšný materiál, kterým ohromíte svého už muže, o svatební noci. Krásné sexy prádlo je další nezbytností pro svatební noc, stejně tak jako svatební košilka.

Závoj, šperky, doplňky do vlasů

Závoj je skvělý doplňkem každé nevěsty, ovšem dnes se může zvolit také jednodušší styl, kdy je závoj nahrazen třeba korunkou nebo čelenkou. Šperky podtrhují celý outfit nevěsty, nesmí se však překombinovat! Méně je více, pokud chcete být za princeznu, zvolte jeden výrazný luxusní šperk.

Zdroj fotografií: Galerie Google.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *