Vybíráme svatební šperky pro nevěstu

Jak vybrat dokonalé svatební šperky pro nevěstu, čím ozdobit jednoduché šaty a jak vybrat šperky pro extravagantní nevěsty?

Svatební šperky nevěstu rozzáří

Stejně tak jako svatební účes, závoj a svatební šaty i svatební šperky jsou pro nevěstu důležitým doplňkem! Vybírejte svatební šperky srdcem. Vybrat dokonalé svatební šperky není žádnou vědou, pokud se budete řídit jednoduchými pravidly. Svatební šperky vždy slaďte se stylem svých svatebních šatů a místem svatby.

Šperky nepřekombinujte se zbytkem outfitu

Svatební šperky by se neměly překombinovat s dalšími nevěstinými doplňky. Pokud zvolíte výrazný svatební závoj a k němu robustní svatební šaty, ozdobte se decentními svatebními šperky. Romantické nevěsty volí romantické šperky, ideálně s perličkami a sexy nevěsty vybírají extravagantní šperky.

Nejoblíbenějšími svatebními šperky je bižuterie

Bižuterie je mezi nevěstami velmi populární. Svatební bižuterie je nabízena v nádherných sadách, nebo v jednotlivých kusech, které se dají jednoduše kombinovat. Vsaďte na klasiku v podobě perel a korálků na silonových nitkách. Tyto náhrdelníky a náušnice vypadají romanticky a hodí se k většině svatebních šatů. Navíc v nich budete mít krásný doplněk pro další významné události, které vám budou váš svatební den vždy připomínat!

Luxusní šperky pro nevěsty

Svatba na zámku nebo na chateau plná luxusu a noblesy si žádá originální luxusní šperky, které dodají nevěstě dokonalý půvab a šarm. I malá svatba může vypadat pohádkově, pokud zvolíte luxusní šperk. Výhodou je, že u luxusních šperků se volí jeden hlavní. To znamená, vsaďte například na výrazné náušnice, náhrdelník nebo okázalý náramek. Pokud si na šperky netroufáte, klidně volte korunku do vlasů.

Extravagantní šperky

Neobyčejné nevěsty, neobyčejná svatba, sexy svatební šaty. Takové znaky si žádají okázalé extravagantní šperky. Může to být brož, náhrdelník, šperk do vlasů nebo výrazné náušnice. Extravagantní šperky se dokonale vyjímají v sytých barevných tónek kamínků, sladěných s kyticí nevěsty.

Zdroj fotografií: galerie Google.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *