Výběr sukně pro každý typ postavy

Chcete si pořídit na léto dokonale padnoucí sukni? Poradíme vám, jaký střih se hodí pro váš typ postavy!

Jak vybrat sukni i pro plnější tvary

Cítit se dobře i v horkém letním dni, vypadat skvěle a přitom pohodlně, chce každá žena. Jak ale vybrat dokonale padnoucí sukni pro typ postavy plnějších tvarů? Není to žádný problém, stačí se řídit radami, které opticky zakryjí nedostatky a naopak vyzdvihnou vaše přednosti!

Výběr dobře padnoucí sukně

Sukni je potřeba vybírat nejen podle vlastního vkusu, ale také podle svého typu postavy. Zároveň však musíme myslet na to, kam sukni budeme nosit. Extravagantní sexy kousek se bude hodit na párty, do práce však raději zvolíme pohodlnější a elegantnější střihy, které budou lichotit postavě, ovšem nebudou vypadat provokativně.

Proto je ideální volit model, který bude v klasickém střihu a barvě, který budete moci snadno kombinovat se sexy topem i elegantní blůzkou. Rozhodujte se vždy podle své postavy:

Pro středně široký obvod prsou a boků je nezbytné vybrat sukni, která má jasně vyznačený pas, případě jej lze snadno zvýraznit elegantním páskem, který se ve finále stane skvělým módním doplňkem.

Druhým typem postavy je ten, pokud vaše jsou vaše boky užší než ramena a vaše poprsí je větší velikosti. Pak vynikne sukně pouzdrového střihu, doplněna o kombinace volánků a krajky. Nepříliš lichotivé budou modely v extra upnutých střizích, velké vzory a barevné kombinace.

Postava s užšími rameny a širšími boky volí po rovných střizích, které vaše nohy zbytečně nerozšíří. Ve vašem šatníku dejte stop sukním ve střizích do písmene A, a světlým sukním. Vybírejte tmavší barevné tóny, kombinující se světlejšími odstíny topů, halenek a blůzek.

Máte velké poprsí, úzký pas a velké boky? vyzkoušejte pouzdrovou sukni s vysokým pasem. Nádherně obepne vaše křivky a rázem se proměníte v bohyni! Pokud je váš obvod pasu stejný jako obvod hrudi a máte štíhlé nohy, nebojte se vybírat sukně v krátkých střizích, doplňte je o široký stylový pásek a nebojte se zastrčit blůzku do sukně.

Zdroj fotografií: galerie Google.com

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *