Jak vybrat dobře padnoucí plavky

Vyberte si dokonale padnoucí plavky pro letní sezónu! Poradíme vám, podle čeho vybírat dokonale padnoucí plavky.

Krásné plavky pro váš typ postavy

S příchodem léta nás horké paprsky přímo lákají k vodě. Vyberte si krásné plavky, které budou vaší postavě slušet a zároveň budou dobře padnoucí i pro hru ve vlnách moře! Úkol jak vybrat plavky se může zdát jako nelehký úkol, přesto existuje pár dobře mířených rad, se kterými dokážete schovat drobné nedostatky.

Jaký účel budou plavky splňovat?

Nejdůležitější je, aby plavky dobře seděly a hned poté, k čemu budou sloužit. Pokud si chcete užívat sluníčka a opalovat se, určitě sáhněte po malých bikinách, které opálí každý centimetr vaší pokožky. Pro plavání však vybírejte kvalitní a dobře padnoucí plavky sportovních střihů, které budou sedět i při extrémních sportovních výkonech.

Odepínací ramínka jsou v kurzu

Krásný dekolt budete mít díky odepínacím ramínkům, které sundáte při slunění a nevznikne vám tak nevzhledná světlá neopálená čárka od ramínek. Navíc se tento typ ramínek dá zapnout křížem, proto i plavky na opalování se ve vteřině promění v plavky na rekreační plavání.

Vhodně padnoucí podprsenka

Kromě typu ramínek se zaměřte také na dobře padnoucí podprsenku. Orientujte se především podle velikosti své podprsenky pro běžné nošení, nikoli podle číslování velikosti plavek. Velikost se u plavek většinou mění. Plavky navíc vždy vlivem tepla a vody povolí, proto by při koupi měli dokonale sedět, avšak by se rozhodně neměly zařezávat. Podprsenka by neměla odstávat ani naopak prsa příliš omezovat.

Výběr kalhotek

Klasické střihy kalhotek jsou stále trendy, přesto se stále častěji nahrazují bokovými kalhotkami, brazilskými kalhotkami a dalšími střihy, jako jsou plavková tanga apod. Výběr plavkových kalhotek je na osobním výběru, který však volte vždy se svým typem postavy. Pro schování bříška volte vyšší kalhotky, které jsou mimochodem pro letošní sezonu velmi trendy. Silnější boky se dají zase opticky schovat díky ohrnovacímu lemu, který se upraví dle aktuální potřeby. Kalhotky s nohavičkou si mohou dovolit ženy s dlouhýma nohama, kterým také sluší kalhotky s mašlemi na bocích.

Zdroj fotografií: Galerie – Google.com

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *