Vyberte dokonalý šperk

Pro každou ženu je nejkrásnější dárek právě šperk. Jak správně vybrat správný šperk a na co se při výběru zaměřit?

Správný výběr šperku

Krásný šperk je přesně to, co udělá každou ženu šťastnou. Záleží ovšem na tom, pokud se dané ženě či slečně trefíte do vkusu. Pokud obdarujete svou maminku, kamarádku či přítelkyni, vždy vybírejte s rozvahou a srdcem. Pořídit se dají nejrůznější šperky, jako jsou náušnice, náhrdelník či prsten. Oblíbené jsou také sety a nejrůznější styly.

Obecné zásady pro výběr šperku

Existují určité zásady při výběru šperku, které sluší většinou každé ženě, kterými se stačí pouze inspirovat a výsledný efekt dopadne na jedničku.

Sportovní typ ženy

Sportovní ženy a dívky touží po uvolněné módě, stejně tak jako po jednoduchých špercích. Pro sportovní ženy volte jednoduché šperky s minimálním zdobením, jako jsou jemné rytiny, drobný kámen a jemné řetízky a náramky. Ideální volbou jsou decentní náušnice ve tvaru kroužků, jednoduché řetízky s přívěsky v matném vzhledu a širší náramky, které se budou hodit jak k oblečení do práce, tak k pohodlné mikině na doma.

Sebejisté ženy

Žena, která vejde do místnosti a ohromí svou krásou, aniž by stačila říct slovo je silná, sebevědomá a nezávislá. Takové ženě je nutné věnovat výrazný šperk, jako je masivní prsten, zdobený náhrdelník a složitě propracovaný náramek. Určitě tento typ žen ocení visací výrazné náušnice, zdobené kamínky.

Křehké ženy

Ženy, které na první pohled působí jako víly, jsou uvnitř i navenek romantičky. Přesně tyto ženy touží po krásném jemném šperku, klidně i v barevné kombinaci. Víly milují kamínky, zdobené náhrdelníky, netradiční přívěsky a elegantní náramky. Oblíbenými motivy jsou kytičky, srdíčky, motýli apod.

Elegantní ženy

Elegantní ženy vyžadují elegantní doplňky a ležérní šperky. Pořiďte tomuto typu ženy jednoduchý kousek. Zralé a stylové ženy mohou klidně nosit doplňky z chirurgické oceli nebo ze stříbra s kamínky v lesklém stylu.

Zdroj fotografií: Google.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *