Vyberte si náušnice pro váš typ obličeje

Krásu, osobnost a kouzlo každé ženy ideálně beze slova zodpoví šperky. Vyberte si dokonale padnoucí náušnice, podle typu vašeho obličeje!

Šperky podle módního stylu

Dámské šperky vyjadřují módní styl. Jsou nejdůležitější součástí každého ouftitu, i toho sportovního. Správně zvolený šperk do práce, na procházku nebo do fitness je to, co dělá ženy krásné v každé situaci.

Některé ženy touží po jemných a decentních doplňcích, jiné ženy vyžadují extravagantní kousky, které jsou na jejich těle skutečně vidět. Současné novinky naštěstí holdují nejrůznějším stylům a velikostem, které se dají snadno kombinovat také s hodinkami.

Šperk jako dárek

Šperk je ideální dárek nejen k narozeninám, ale také k Vánocům či jiným svátkům, ale také k výjimečným příležitostem. Vždy šperk vybírejte s rozvahou a citem, aby váš jedinečný dárek mohl zapůsobit a přivést radost, kterou obdarovaný pocítí kdykoli si šperk vezme na sebe.

Jak vybrat správné náušnice

Náušnice jsou nedílnou součástí šperkových doplňků, proto je dobré mít více stylů, pro nejrůznější příležitosti. Stříbrné náušnice podtrhnou tvar obličeje. Vyberte si takové, které zohlední vaše obličejové rysy a linie.

Oválný obličej

Oválnému obličeji sluší drobné náušnice nejrůznějších tvarů. Naopak nevhodné jsou náušnice visací, které by mohly oválný obličej opticky ještě prodloužit.

Kulatý obličej

Kulatý obličej potřebuje ideálně visací náušnice, které opticky tvar obličeje zúží. Skvěle vypadají také trendy náušnice v nejrůznějších geometrických tvarech. Vyhýbejte se kruhům, mohutnějším náušnicím a peckovým náušnicím.

Trojúhelníkový obličej

Správnou volbou pro trojúhelníkový obličej jsou náušnice kruhové či oválné. Nevhodné jsou pak drobné a nevýrazné náušnice.

Čtvercový obličej

Drobné nebo kulaté náušnice budou vašemu tvaru slušet, ať už budete vybírat ze stříbrných, zlatých či barevných kombinací. Visací náušnice obličej zjemní.

Zdroj fotografií: Google.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *