Jaké nosit silonky a punčocháče

Silonky jsou nedílnou součástí šatníku každé ženy. Vyberte si silonky pro nadcházející sezónu svateb!

Silonky do společnosti

Ženský šatník musí mít vždy jedny malé černé šaty. Které se hodí pro významné události všeho druhu. To samé platí i u silonek. Punčochy v černé barvě jsou klasikou, která se hodí do kanceláře i pro významné události. Zvláště označení 40 DEN vám zaručí pohodlí po celý den a v chladnějším období nám vítr ani déšť nohy neofoukne.

Proč ale nevybočit z davu a nepořídit si pár zaručených silonek, které na sebe upoutají pozornost? Ženské křivky podtrhnou silonky s nejrůznějšími ornamenty. Velmi sexy působí „tetování“, romanticky zase budete vypadat v silonkách zdobenými puntíky.

Jaké silonky do kanceláře

Jsou bohužel zaměstnání, kam silonky musíme nosit 365 dní v roce, tedy i v parném letním dni. V létě a na jaře si ženy mohou dovolit v tomto případě slabší silonky, než jsou punčocháče 40 DEN. Sáhněte po kvalitních, ultra hebkých silonkách, které z vašich nožek udělají výstavní klenot.

Vyžaduje-li kancelářský dress code silonky i v horkých dnech, ideální volbou budou samodržky. I tento styl silonek se prodává s nejrůznějšími vzory, pozor však, jestli se extravagantní silonky budou zamlouvat vašemu šéfovi.

Jaké silonky na rande

Ukažte své sexy nohy hned na prvním rande. Sáhněte po silonkách s kosočtvercovým vzorem nebo se švy. V zimním období pak okouzlete barevnými punčocháči, velmi oblíbená je petrolejová, vínová, hořčicová nebo černá klasika.

 Silonky na svatbu

Pokud jste pozvané na svatbu, určitě řešíte, jestli silonky (ne)brat. Volba punčocháčů je pro tuto slavnost asi ideální volbou, která závisí na typu a barvě střevíčků a šatů. Nejlepší varianta jsou silonky v tělové barvě. Pokud jim neholdujete, zvolte černou. S tenkými černými silonkami si vykouzlíte opravdu sexy nohy, skvělou službu vám také udělaní silonky se zeštíhlujícím efektem.

Zdroj fotografií: Google.com

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *